• Новак
Викерман 6.5 '50 Матирана Лејси Вештачка Елка, DURA-lit® ПРЕДВОДЕНА Од Топли Бели Мини Светла

Викерман 6.5 '50 Матирана Лејси Вештачка Елка, DURA-lit® ПРЕДВОДЕНА Од Топли Бели Мини Светла

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Викерман 6.5 'x 50" Матирана Лејси Вештачка Елка со 783 Врвови од пвц/Тврда Игла и 500 UL Dura-lit® LED Топли Бели Мини Светла. Ова дрво ИМА LED светла Осветлени Со Дура, има прекрасна мешавина од матирани пвц и тврди врвови На Игли на метални гранки со шарки, Удобен прекинувач за вклучување/исклучување и вклучен е држач за метално дрво што се преклопува. Има енергетски ефикасни LED светла со осветлување на дура, што значи дека кога една или повеќе светилки не функционираат, остатокот од влакното ќе остане осветлен. Викерман 6.5 'x 50" Матирана Лејси Вештачка Елка, DURA-lit® ПРЕДВОДЕНА Од Топли Бели Мини Светла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката