• Новак
Лажичка Од Диња од Нерѓосувачки Челик од Хајки, Нож За Резба За Декорација На Овошје ЗА Самостојно Сечење И Собирање Лубеница, Диња, Сладолед

Лажичка Од Диња од Нерѓосувачки Челик од Хајки, Нож За Резба За Декорација На Овошје ЗА Самостојно Сечење И Собирање Лубеница,

Rating 
DEN 155.36

Достапност
Производот е достапен

Лажичка Од Диња од Нерѓосувачки Челик,Нож За Резба За Декорација На Овошје ЗА Самостојно Сечење И Собирање Лубеница,Диња,Сладолед Карактеристики : Лесен за употреба и чистење : оваа овошна лажица и топка има глава од нерѓосувачки челик, која е полесна за употреба и поефикасна од пластичната глава. Не постои мирис употреба, само чисти и да ја задржите сува. Поширока примена : нашиот комплет нож од лубеница може да се користи за правење топчиња лубеница, диња, питаја и друго . Можете да користите алатки за резба на овошје за да го направите вашето омилено овошје и да уживате во тоа што ви го носи. Лесно за чување : овошниот нож има уникатен дизајн, чист и уреден, кој не може да заштеди вреден простор за вашата кујна, но исто така не треба да се грижите за погрешно поставување и губење на некој. Оваа лажица за резба на овошје е изработена од нерѓосувачки челик и дрвена, која е еколошка и издржлива. висока јачина, може да се користи долго време. Должината на лажицата за резба на овошје е 19 см. Има дизајн на дупка за подигнување за лесно складирање. Оваа овошна топка е погодна за семејства, ресторани, кујни итн.Материјал : Нерѓосувачки Челик, дрвен пакетот содржи : 1x Копач На Топка Хајки Лажичка Од Диња Од Нерѓосувачки Челик,Нож За Резба За Декорација На Овошје ЗА Самостојно Сечење И Собирање Лубеница,Диња,Сладолед. кујна организација туш кади организација и складирање кујна храна за чување дома и кујна чајната кујна организација и складирање канти за складирање со капаци стакло контејнери за чување храна туш организатор дома пластични канти за складирање под мијалник организаторите и складирање на храна контејнери за складирање контејнери за чување мерење чаши организатор организатор на фрижидер организатор на фрижидер канти. Квалитет Без Грижа : Произведено Во Кина, со безбедно обезбедување квалитет, ќе добиете целосно задоволство од оваа нарачка. Прифатлива Цена : Иако производот нема фенси перформанси, ги има потребните карактеристики и е достапен. Ветување За наплата : Вашата насмевка е најголемата афирмација за нас. Ако најдовте нешто незадоволно од предметот, ве молиме контактирајте не за целосна наплата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката