• Новак
Двојна Шини Седиште Лизгачи, Носат Доказ Напред Должина Челик Седиште Лизгач Песна За Rс

Двојна Шини Седиште Лизгачи, Носат Доказ Напред Должина Челик Седиште Лизгач Песна За Rс

Rating 
DEN 1039.84

Достапност
Производот е достапен

Лизгачи На Седишта со двојни Шини, Отпорни На Абење 125мм Челична Лизгачка Патека За Лизгање На Седиштата За Forwardсспецификација : Тип На Ставка : Материјал За Патека На Лизгачот На Седиштата : Должина На Шината На Челик : Прибл. 385мм/15,16 вовнатрешна Должина На Шината : Прибл. 374мм/14.72 Инфорворд Должина : Прибл. 125мм/4.92 должина на задниот Дел : Прибл. 85мм/3.35 инпич : Прибл. 4мм/0.16 Во Режим : Двострана Апликација : Погодна За Rс, чамци, Камиони Список На Пакети : 2 лизгач На седишта Патека1 х Рачка Уникатен Дизајн : Оваа шина може да се прилагоди напред или назад, што ќе ви овозможи да се движите напред и назад без да се движите седишта, подобрувајќи ја удобноста при возењето. Рачка : рачката доаѓа во стил што можете да го извлечете или свиткате за да се прилагодите на ширината на вашето седиште, прилично заштеда на труд и лесен за ракување. Материјал : Изработени од врвен челик, шините за лизгање не се оштетени од честото триење на предното и задното прилагодување и може да се користат некое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката