• Новак
Корашан Женски Обични Врвови Женски Модни Еднобојни Обични Секси Дно Кошула Со Кратки Ракави Женски Врвови

Корашан Женски Обични Врвови Женски Модни Еднобојни Обични Секси Дно Кошула Со Кратки Ракави Женски Врвови

Rating 
DEN 244.16

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 78-96см/30,71-37,80" Половината : 67см/26,38" Ракав : 12см/4,72" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 82-100см/32,28-39,37" Половината : 71см/27,95" Ракав : 12,5 см/4,92" Должина : 69см/27.17" големина : л биста : 88-104см/34.65-40.94" половината : 75см/29.53" ракав : 13см/5.12" должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 94-108см/37.01-42.52" Половината : 79см/31.10" ракав : 13,5 См/5,31" должина : 71см/27,95" големина : 2хл биста : 100-112см/39,37-44,09" половината : 83см/32,68" Ракав : 14см/5,51" должина : 72см/28,35" женска мода еднобојна секојдневна секси кошула со дно со кратки ракави табела со големини Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Изработен е од висококвалитетен материјал кој е доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2. Дизајнот е супер привлечен, секси и стилски. Ве прави попривлечни3. Тоа може да ги направи вашите облини попропорционални и поудобни. покажување на вашите совршени облини и целокупното совршенство4. Таа е погодна за дома и вообичаени прилики.Информации за производот.Сезони. Сите сезони пол : тип На Женска шема. Цврст стил. Секси, модеренпакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвови Квалитетни Материјали : Оваа Облека е изработена од пријателски 100% Полиестер, кој исто така е лесен и удобен за носење, нема да ја направи вашата кожа зелена, црвена или инчна. Пријателски за чувствителна кожа. Соодветен стил - овој моден фустан е совршен за концерти, бранчи, одмор, плажа, забава итн. Тоа е толку удобно и трендовски сигурно ќе го занишате каде и да го носите!. Класичниот и едноставен дизајн е совршено добро со сите видови облека за секоја пригода, привлекувајќи го вниманието на сите. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Премиун Услуги На Клиентите-се надеваме дека нашите клиенти ќе добијат прекрасен Добро дизајниран сет на производи со разумна цена и одлична услуга за клиентите. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ќе ве вратиме во рок од 30 дена потрудете се да ги направите работите исправни. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката