• Новак
Широки Панталони за нозе За Женски Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластична Хартиена Кеса Со Висок С?

Широки Панталони за нозе За Женски Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови

Rating 
DEN 380.32

Достапност
Производот е достапен

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,544 инчи големина : С Половината : 72см/28,35 "Колк : 113см/44,49 " Должина : 101см/39,76" . Големина : М Половината : 77см/30.31 "Колк : 118см/46.46 " Должина : 102см/40.16" . Големина : Л Половината : 82см/32.28" Колк : 123см/48.43" Должина : 103см/40.55" . Големина : XL Половината : 87cm/34.25 "Колк : 128cm/50.39 " Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXL Половината : 92cm/36.22 "Колк : 133cm/52.36 " Должина : 105cm/41.34" . Големина : XXXL Половината : 97cm/38.19" колк : 138cm/54.33" Должина : 106cm/41.73" Товарни Панталони Женски Хеланки За Жени Шорцеви За Жени Товарни Панталони Женски Шорцеви Женски Фармерки Женски Панталони Јога Панталони Широки Панталони За Жени Џогери За Жени Шорцеви За Вежбање Женски Ленени Панталони Жени Летни Атлетски Шорцеви За Жени Жан шорцеви ЗА ТРЧАЊЕ За Жени Породилни панталони женски панталони хеланки со Џебови за жени женски карго панталони Шорцеви за вежбање товарни шорцеви за мажи панталони за фустани жени ленени Панталони Работни Панталони За Жени Женски Панталони Работни Панталони За Мажи Женски Џогери Каприс За Жени Широки Фармерки Женски Хеланки Пешачење Панталони За Жени Женски Шорцеви Јога Панталони Со Џебови За Жени Пижами ПАНТАЛОНИ ФАРМЕРКИ СО ШИРОКИ НОЗЕ за жени жени работат панталони панталони за суи жени женски спортски панталони. Женски Памучни Секојдневни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластична Хартиена Кеса Со Висок Струк Врвка За Влечење Pants Features : 1.It изработен е од материјали, Погодни за вашето секојдневно патување.2.Еластичниот материјал го прави многу удобен за носење3.Панталоните се погодни за сите видови рекреативни активности, како што се шопинг, забава и плажа.4.Овие секојдневни Панталони ќе ви ја покажат совршената фигура, шик и удобна.5. Сите Намени Style.It е добро за сите видови облека и накит. Тоа е првиот избор за излегување.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Сезона : Четири сезони Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : 90% Памук+10% Тип На Полиестерпетер : цврст стил : Секојдневен,моден декорација : Цврсто Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез панталони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката