• Новак
Замена НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кабел + 2. USB Кабел За Mackie ProFX30v Миксер

Замена НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кабел + 2. USB Кабел За Mackie ProFX30v Миксер

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Висококвалитетен КАБЕЛ За Напојување Долг 15 Стапки / ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите производи се тестираат за да ги надминат/исполнат стандардните спецификации / БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДВАТА НАЧИНА / 2 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА Висококвалитетен КАБЕЛ за Напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА;OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Заштита Од Излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој); БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА;; ДЕЛОВИ ОД 3-ТА СТРАНА БЕЗ ОЕМ;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката