• Новак
Дезед Мало Дете Девојки Фустан Дозвола Свети Патрик Ден Бебе Девојки' Фустан Полка Сатен Фустан Летање Ракав Принцеза Здолниште Со Торба Во Собата Зелена 10 Години

Дезед Мало Дете Девојки Фустан Дозвола Свети Патрик Ден Бебе Девојки' Фустан Полка Сатен Фустан Летање Ракав Принцеза Здолниште

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Денот На Свети Патрик Фустан За Девојчиња За Бебиња Полка Точка Сатенски Фустан Летечки Ракав Принцеза Здолниште Со Комплет Торбикарактеристики : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : новороденче девојче летен фустан е изработен од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека и лесна. Совршено за мало девојче. Уникатен дизајн : Симпатичен летен фустан од 1 парче за девојчиња. Набразден појас и мрежесто здолниште создаваат прекрасен изглед. Прилика : оваа стилска облека за девојчиња со 1 пакет е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Големина : Погоден за новороденчиња девојчиња 2-10 години, 1-парче новороденче девојче пролетна и летна облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забава за вашето мало девојче. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3 см и ќе има мала промена на бојата со различни поставки на екранот. Сезона : пролет, лето, есенски пол : Девојка Повод : Секојдневен Материјал : полиестердекорација : Должина На Блуза : Редовна должина на Ракавот : Стил Без Ракави : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина : Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 100 САД : 4 T Биста : 56cm/22.05" Половината : 52cm/20.47" Должина : 55cm/21.65" рамо : 22см/8.66"Препорачана Возраст : 4-5 години големина : 110 сад : 5т Биста : 60см/23.62" Половината : 56см/22.05" должина : 60СМ/23.62" рамо : 23см/9.06"Препорачана Возраст : 6-7 години големина : 120 сад : 7т биста : 64см/25.20" половината : 60см/23.62" должина : 65см/25.59" Рамо : 24см/9.45"препорачана Возраст : 8-9 Години Големина : 130 Сад : 9т Биста : 68см/26.77" половината : 64СМ/25.20" должина : 70см/27.56" Рамо : 25см/9.84"Препорачана Возраст : 10-11 години големина : 140 Сад : 11т биста : 72см/28,35" Половината : 68см/26,77" Должина : 75см/29,53" Рамо : 26см/10,24"Препорачана Возраст : 12-13 Години Големина : 150 САД : 13т Биста : 76см/29,92" ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28,35" должина : 80см/31,50" рамо : 27см/10,63" материјал-мек материјал,пријателски за кожата И мала тежина, Удобен За Кожата На Бебето, Не Влијае На Нивната Активност. Доенчиња деца момче девојка облека, чист и едноставен дизајн, прекрасен изглед, удобен и стилски.Мек за носење, убав и убав, совршен подарок за деца. СЕЗОНА : За Сите Сезони, Совршен За секојдневно носење, празници, родендени, Секојдневни, забави, Бебешка Фотографија, Уникатна и Привлечна. Совршено за носење додека висите низ куќата, трчате задачи, за состаноци или во дневен престој. Достапна, висококвалитетна облека.Оптимално за секојдневна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката