• Новак
18 18 Едноставно копче на Дејзи до декоративно фрлање перница

18 18 Едноставно копче на Дејзи до декоративно фрлање перница

Rating 
DEN 823.84

Достапност
Производот е достапен

Повикајте го вашиот декор со нашата трендовски 18 "x 18 " Едноставно копче за декоративно фрлање перница од нашите цели, тиква и собирање на собирање. Оваа перница ќе додаде стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Ова и сите смели и освежувачки дизајни од нашите цели, тиква и колекција на собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката