• Новак
Без граници на помладиот капри за нозе Основно

Без граници на помладиот капри за нозе Основно

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Ниту една најпродавана нозе на границите на Капри не се врати со истото меко пријатно вклопување што го сакате! Овие удобни хеланки доаѓаат во најразлични цврсти бои и забавни нови отпечатоци. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 21 '' Capri должина. Висок пораст. Повлечете широк лента за половината за истегнување и удобност. Достапно во цврсти бои и забавни отпечатоци . 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатете и цврсти хеланки на капри за јуниори од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката