• Новак
Читател на ум мал, среден, голем керамички канистер поставен со капаци, тркалезни канистерски комплети, контејнер за чување на тегла за храна, црвена боја

Читател на ум мал, среден, голем керамички канистер поставен со капаци, тркалезни канистерски комплети, контејнер за чување

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Најголемиот додаток во кујната што дава симпатичен изглед за вашата кујна и служи за цел! Можете да чувате нешто од потребите за кафе, колачиња или што сакате. Не само што ќе му дадете на вашата кујна одблесокот што му е потребен со овие украсни контејнери, туку ќе му служи на целта што ви е потребна за да ги организирате тие потреби за кафе. Капацитет : Заедно има до 68oz / 4.25 bs. Помалиот керамички канистер е во состојба да одржи 14oz / 0,88 bs, средниот има 24oz / 1,5 bs, додека поголемиот има 30oz / 1,88 bs. Трајно : Направено од убава цврста керамика која ќе трае онолку долго колку што ви треба. Одржувајќи го безбедно на countertop и чување на вашите предмети убаво складирани. Одлично складирање : Овие керамички канистри ви овозможуваат да чувате сè што ви треба, како што се шеќер, кафе, чај, леб и многу повеќе. Space Saver : Овие канистри совршено се вклопуваат на која било површина, давајќи ви повеќе простор за countertop и додавате повеќе стил. Совршен подарок : Овие канистри го прават совршен подарок за секој што сака да ги организира своите кујнски работи со стил. Димензии : мали : 3,5 (г) x 3,75 (ч) Среден : 3,5 (г) x 5,5 (ч) Голем : 3,5 (г) x 7 (ч).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката