• Новак
JOCKEY® Essentialsенски Slimming Cool Touch Bigh Weaist Shork, големини S-3XL, 5354

JOCKEY® Essentialsенски Slimming Cool Touch Bigh Weaist Shork, големини S-3XL, 5354

Rating 
DEN 159.04

Достапност
Производот е достапен

Искусете секојдневно слабеење и целодневна самодоверба со Slimming Cool Touch Cool Touch Bige Waist. Панелот за стомакот со висок дел од 360 ° обезбедува насочена, целокупна контрола за удобно слабеење и мазна силуета од секој агол, додавајќи совршен слој под сите ваши омилени хеланки, џогири и фармерки. Свилената мека ткаенина за истегнување се лизга под облеката без да се припива додека ладењето на допир ја подобрува влагата за да ви помогне да останете ладни и суви дури и во вашите најпрометни денови. Плус, лентата за зафаќање без лизгање помага да се спречи тркалање за да можете да се движите околу вашиот ден удобно и самоуверено. Essentialsокеј ® Essentials нуди целодневна удобност прилагодена за да одговара на вашето секојдневие-правејќи го секој момент да се чувствува добро. Без разлика дали сте на работа или на игра, удирајќи во теретана или се грижите за мирна ноќ на спиење, овие стилови се направени со најсуштинските елементи во умот : удобност, вклопување и стил. Со меки, строги ткаенини, издржлива конструкција, детали за дизајнирање што ги сакате и квалитетот што го знаете и очекувате од бренд на кој им верувате, ockoke® Essentials секогаш се чувствуваат одлично против вашата кожа и ставете ја вашата удобност прво, помагајќи ви да изгледате - и да се чувствувате - и вашиот многу најдобро. Во џокеј, вашето задоволство е од најголема важност за нас. Како и сите производи на Jockey®, Essentials Jockey® се дизајнирани да испорачуваат удобност, квалитет и вклопување - сите поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство. Материјал : 94% најлон/6% спандекс; Памук густит. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Целосно. Затворање : Влече стајлинг. Тип на половината : Високо половиран со панел за туни. Карактеристики : Wicking Wicking за да ви помогне да ве олади и суви; Свилен-мека ткаенина за истегнување; Контрола на секаде околу непречен изглед. Слатка за слабеење на допир со висок половината за жени од џокеј најважни работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката