• Новак
Сет на фабрика за култури за автомобили со топли тркала, вкупно играчки автомобили и камиони

Сет на фабрика за култури за автомобили со топли тркала, вкупно играчки автомобили и камиони

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Прославете го високо-октанскиот свет на трки со асортиманот на „Hot Wheels Car Culture & Team Transport“. Секој премиум пакет вклучува два сета од пет автомобили култура 1 : 64 возила со скала со соодветна автомобилска потера од 1 : 64 за секој сет што е вкупно 12 автомобили! Исто така, постојат 3 тимски сетови за транспорт со автомобил 1 : 64 и неговиот транспортер за појавување за шест дополнителни возила. Прави прекрасен подарок за колекционерите кои можат да добијат цела година на култура на автомобили и изданија за тимски транспорт со сите четири сета. Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Пакетот за фабрика за автомобили со топла тркала и тимски фабрика за транспорт испорачува премиум колекција на возила за вистински навивачи на трки. Секој пакет содржи 2 комплети од 5 возила и 2 Chase Cars од колекцијата на култура на автомобили со топли тркала за вкупно 12 премија 1 : 64 автомобили со скала со автентични детали и легитимни дизајни!. Исто така, вклучува 3 тимски транспортни комплети од камион за транспорт од 1 : 64 и неговиот соодветен тркачки автомобил што може да се натовари и да се растовара од превозот со реални кастинг, топли декорации и изобилство на тркала Aficionados Love, колекцијата слави разновиден опсег на трки наследство и култура на автомобили. Добијте цела година на топли тркала култура на автомобили и изданија за тимски транспорт со собирање на сите 4 снопови. Секој се продава одделно, предмет на достапност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката