• Новак
Атлетски работи женски плус јадрото на активниот резервоар за активни тркачи, 2-пакет

Атлетски работи женски плус јадрото на активниот резервоар за активни тркачи, 2-пакет

Rating 
DEN 511.84

Достапност
Производот е достапен

Со ткаенина за истегнување на влага за удобност и дизајн на тркачки бек за леснотија на движење, овие врвови на резервоарите за атлетски работи се паметен избор за работа, трчање на работи или дури и кога само се дружите дома. Носете ги сами или слоевити со омилена кошула за момче или качулка. Доаѓа во гардероба со градење две пакувања. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Стекнете плетена ткаенина; Карактеристики на влага; стил на тркачки бек; Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Womenенски плус големина Активен резервоар за тркала со 2-пакет од атлетски работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката