• Новак
Вредност на пантолоните за спиење на микро руно

Вредност на пантолоните за спиење на микро руно

Rating 
DEN 319.68

Достапност
Производот е достапен

Децата ќе сакаат да се вратат во овие панталони за спиење на момчињата Ханес, прикажани во најразлични разиграни обрасци за секоја личност. Изберете од видео игра со тематска игра или спортски принт за изглед што е сигурен дека ќе го засили стилот на секое дете. Двете панталони се отпорни на пламен за дополнителна безбедност. Секоја пакет имало 2 ткаенини - едната микро руно, а другата мека четкана плетена. Каква и да е активност на вашето дете? Фаќање на некои ЗЗЗ, игра видео игри или завршување на домашни задачи? Овие панталони ќе обезбедат да се чувствуваат удобно опуштени. 2 пакет; Еластична лента за половината за удобност; 100% полиестер отпорен на пламен; Двојни измислици 1) четкано плетено 2) микро руно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката