• Новак
Jewelersclub Божиќни чорапи ѓердан дијамантски ѓердани за жени - оригинален бел дијамант, сребрени ѓердан Божиќни чорапи - Божиќни подароци - ѓердан од приврзок од сребро

Jewelersclub Божиќни чорапи ѓердан дијамантски ѓердани за жени - оригинален бел дијамант, сребрени ѓердан Божиќни чорапи - Божиќни

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Пенливи Божиќни чорапи исто толку посебни колку што е. Без разлика дали го надавате на пријател или сакана личност или се однесувате кон оваа сезона на празници, сакате квалитетно изработен ѓердан што искри и сјае со убавината на зимската сезона .. Изработено од бујно, високо издржливо .925 Стерлинг Сребрена, приврзоците за Божиќни чорапи на накит, се одликуваат со оригинални .02 CTW Бели дијаманти поставени во сјајна шема на ореол. Поддржано од силен 18-инчен ланец на јаже со пролетен прстен, нашиот ѓердан инспириран од Божиќни чорапи е направен да остане безбедно на место во текот на сите ваши зимски свечености .. Карактеристики за Божиќни чорапи за накит на накит : . - Прекрасен приврзок за Божиќни чорапи (19,58мм x 07,99мм). - Оригинални .02 CTW бели дијаманти. - бујно .925 Стерлинг сребро (нула никел или олово). - издржлив ланец на јаже 18 ”. - Силен, безбеден затворач на пролетниот прстен. Прекрасен подарок за празниците. Овој шармантен, елегантен N Eleclace е совршен подарок за зимска годишнина или присутна под елката. Изненадете ја со овој прекрасен приврзок што ќе сака да носи цела зима .. Направено со вистински дијаманти и .925 Стерлинг сребро. Ова празнично зимско парче е направено со нула-никел, нула-олово .925 Стерлинг сребрени и автентични бели дијаманти за да ја задржи кожата безбедна од алергиските реакции и да обезбеди лесно, удобно носење .. Квалитетот ја исполнува уметноста. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, квалитетен накит по разумни цени. Ние ги занаетме нашите уникатни парчиња со внимание, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Сакате ѓердан за шарм на Charm Charming Charming Charming што ќе го надополни вашиот зимски L OOKS совршено-со елегантен, висококвалитетен изглед. Божиќните чорапи за накит на накит на накит е стручно направено со високо издржливо, сјајно .925 Стерлинг сребро и поставени со сјајни автентични .02 CTW бели дијаманти за силен, но сепак вкоренет ѓердан што искра во текот на целата зимска сезона. Неговиот ланец - и за жал, многу сребрени ланци се премногу тенки и кревки за да го поддржат дури и еден приврзок со дијаманти. На Jewersers Club, ние го спаруваме нашиот ѓердан за приврзоци за Божиќни чорапи со здрав 18-инчен Стерлинг С илвер јаже ланец, прицврстен со пролетен ринг-затворач за дополнителна безбедност . Прославете ја зимската сезона со искра. Поставете ја секоја облека со овој прекрасен, но едноставен ѓердан од дијаманти, што оди со сè. Нашите бујни сребрени сребрени божиќни чорапи се одликуваат со пенлив центар Дијамант опкружен со ореол од 8 дијаманти, за ангелски хало ефект што е совршен за празниците. Идеалниот подарок за зимска годишнина за неа, Божиќен ѓердан за девојка или подароци за одморен ѓердан за тинејџери!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката