• Новак
Chevrolet Mean & Big Men's Camaro Graphic Top, 2-пакет, големина S-3XL

Chevrolet Mean & Big Men's Camaro Graphic Top, 2-пакет, големина S-3XL

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Доведете го вашиот стил во живот и бидете незгодни со врвот на машката графичка резервоар на Chevorlet Camaro 2pk. Совршено за секое време! Ова на резервоарите за трендови се совршени за врелите временски услови и сигурно ќе го привлечат вниманието на сите. Супер меките резервоари не се само модерни, туку и многу удобни. Секоја облека е направена уникатна заради процесот на производство. Овие на врвовите на графичкиот резервоар за трендови ќе бидат основно парче во вашиот плакар. Совршен за сите фанови кои го сакаат Шеворлет Камаро. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 60% памук/ 40% полиестер. Нега на ткаенина : Машинска миење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката