• Новак
Мармонт Хил Спиен цвет крунисан лама врамена wallидна уметност, 16,00 1,50

Мармонт Хил Спиен цвет крунисан лама врамена wallидна уметност, 16,00 1,50

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Овој заспан цвет крунисан лама врамен wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил Спиен цвет крунисан лама врамена wallидна уметност : врвен квалитет giclee print на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката