• Новак
Загатка со фолија од алпски хор 500 парчиња

Загатка со фолија од алпски хор 500 парчиња

Rating 
DEN 271.20

Достапност
Производот е достапен

Оваа шарена загатка од 500 парчиња има прекрасен волк што завива со стравопочит планини во позадина. Одликувајќи се со светла уметност со целосна боја со акценти на фолија на цврсто испреплетени парчиња, оваа загатка е идеална за кадрирање. Мерки 24 "x 18 " Кога ќе завршите 500 цврсти парчиња картонски загатки. Карактеристики на акценти на фолија. Одлично за кадрирање. Мерки 24 "x 18" кога ќе бидат завршени. 500 парчиња загатки. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката