• Новак
Монтего вклучена, повеќе бои

Монтего вклучена, повеќе бои

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа вклучена доаѓа во четири привлечни бои и ќе ја подобри вашата кујна или јадење област. Оваа вклучена има две врати со прилагодлив кабинет за полици и отворена полица под кабинетот за лесна употреба. Монтего вклучена : 2 врати со прилагодлив кабинет за полици. Отворена полица под кабинетот за ножеви ножеви и многу повеќе. Севкупни димензии : 39,5 "W x 15" L x 36 "H. Потребно е собрание. Модел# 11001 Wht.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката