• Новак
Здено Чара Бостон Бруинс 22.4 '' 34 '' Постер за играчи на НХЛ

Здено Чара Бостон Бруинс 22.4 '' 34 '' Постер за играчи на НХЛ

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Прославете го вашиот Бостон Бруинс со овој постер на Zdeno Chara 22.4 '' x 34 '' NHL играчи. Вашата гордост на Бостон Бруинс ќе биде на врвот со овој сладок постер, потсетувајќи ги сите каде лежи вашата верност. Ставете го ова во вашата пештера на навивачи или соба за игри и сите ќе знаат дека сте обожавател на #1 Бостон Бруинс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% хартија. Печатено уметничко дело. Мери приближно 22,4 '' x 34 ''. Официјално лиценциран. Бренд : Trends International.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката