• Новак
Обединети ткајачи Beaumont Bistro Grey Transationsion Viscose полиестерска област килим или тркач

Обединети ткајачи Beaumont Bistro Grey Transationsion Viscose полиестерска област килим или тркач

Rating 
DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен

Раско -и детално, овој зачудувачки дизајн ќе го воздигне вашиот стил на ентериер за моден изглед и привлечност. Елаборираната преодна шема и модерните сиви тонови ќе го збогатат вашиот декор за исклучително прекрасна просторија. Маестрално машинско изработено во Турција користејќи ја со поддршка од јута за убав килим. Дизајнер изгледа и чувствува со убави мулти бои на гулаб сива и слонова коска од бело. Машина ткаена од вискоза/полиестер за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката