• Новак
Silverенски фармерки Ко. Co.енска девојка со средни тенок фармерки на нозе, големини на половината 24-36

Silverенски фармерки Ко. Co.енска девојка со средни тенок фармерки на нозе, големини на половината 24-36

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Silver Jeans Co. Девојка со средни тенок фармерки за нозе - ако момчињата не се ваша работа, може да биде нашата девојка Jeanан. Се одликува со малку потенок, повеќе женствена силуета, но сепак одговара на слабиот преку колкот и бутот. Дизајнирано со удобен среден пораст и тенок нога за класичен, ласкав изглед што ќе го сакате. Тенок фармерки со нозе со средно миење на индиго. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 8,75 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 10,75 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 29 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката