• Новак
Mук Лукс, женски Тери, Тери ја нарече влечка од балерина

Mук Лукс, женски Тери, Тери ја нарече влечка од балерина

Rating 
DEN 372.64

Достапност
Производот е достапен

Бакнете ладни нозе збогум во мук luks® faux sherpa балерина влечки. Мекото, обложување на крпа од терито, ги прегрнува нозете во пријатна прегратка, додека табаните од пена ве ставаат во опуштена состојба на умот. Избришете со влажна крпа, не бели, лежете рамно за да се исуши. Увезени. Достапно во Mulitple Colorways. 100% полиестерско крзно со крзно горе. 80% полиестер/20% памук Тери Поставата. Затворен/единствен на отворено. Големини на жени во САД со 6-11. Супер меко слабо крзно со ниско куп однадвор. Кул тери крпа за постава. Балерина со лесен стил на лизгање. Флексибилна, но сепак издржлива надворешна плоча. Пена влошка. Целината на жените треба да се зголеми само 6-11- половина големина. 100% полиестерско крзно со крзно горе. 80% полиестер/20% постава за крпа од памук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката