• Новак
Графичката маичка за маички во четврток во четврток, големини S-2XL, маички за машки флинестонс

Графичката маичка за маички во четврток во четврток, големини S-2XL, маички за машки флинестонс

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Директно од постелнина до вашиот плакар .. тоа е Фред Флинтстон! Прекрасна мета за враќање во четврток или кој било ден во неделата. Моделот е 6'1 "и носи со големина M. екипаж. Кратки ракави. Внатрешен ентериер за додадена удобност. Графички предниот дел. Кошула за мажи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката