• Новак
Андерсон Ериксон тешки крем за камшикување, Оз

Андерсон Ериксон тешки крем за камшикување, Оз

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

АЕ млечни тешки крем за камшикување AE Тешка крем за камшикување се прави со најсвеж крем затоа што секојдневно примаме свежо млеко и крем од семејните фарми Ајова. Нашиот тежок крем за камшикување е природен со чист, свеж вкус и не содржи стабилизатори или конзерванси. Со путер од 40%, крем за камшикување со камшик од АЕ побрзо и го одржува своето тело и текстура по камшикување. Секоја унца од АЕ млеко се тестира строго пред да ја прифатиме од фармата, и не прифаќаме млеко со додадени хормони, антибиотици или пестициди. Глутен без тешки крем за камшикување. Одделение А. Чист-пак. Елопак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката