• Новак
Фунтоскоп честички исечени меки кадифени фрлање перница, 18 18

Фунтоскоп честички исечени меки кадифени фрлање перница, 18 18

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Овие честички од фантоскоп исекоа меки кадифени декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во големината 18 "x18 " и 11 бои (кафе, сива, жолта, бела, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Капакот на перница со вметнување. Дизајн : кадифена перница со исечени честички. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 18x18 инчи/45х45 см. Боја : Кафе со бронзени честички. Број : Сет на 1. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката