• Новак
Дизајн на „кругот на природни елементи II“ метална wallидна уметност

Дизајн на „кругот на природни елементи II“ метална wallидна уметност

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална wallидна уметност на беж круг. Достапно во неколку големини, овој круг на природни елементи II метални уметнички дела го прави фокусна точка на која било просторија или канцеларија .. Карактеристики : . - Стил : фарма куќа, преодна, традиционална. - Предмет : Апстракт. - Боја : Беж. - Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. - 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на идот. - Вклучени се монтирање на држачи и упатства. - Висококвалитетните слики се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. - Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - Лесно се чисти со микрофибер крпа. - Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно. - избледени отпорни. - Водоотпорен. - УВ-обложена перка. - Рамки. - закачалки на грб. - Лесно е да се обеси. - Погледнете го паѓањето на опциите за вклучен комплет за висина на големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката