• Новак
Bonide Products Inc 1. lb прашина вклучена

Bonide Products Inc 1. lb прашина вклучена

Rating 
DEN 575.20

Достапност
Производот е достапен

Доверба на Bonide Products Inc за да ви донесе производи со висок квалитет секој пат. Bonide Products Inc 46400 1.25 lb Прашина на : Одмазда. 1,25 lb прашина вклучена. 25 проценти перметрин прашина за употреба на и околу говеда, коњи, свињи, живина и кучиња. Да се ​​контролираат наведените муви, вошки, болви, крлежи, грини и други штетници за летање и ползи. Убива и се одвраќа до 4 недели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката