• Новак
Деним на славна личност од розови јуниори, големини XS-xxxl

Деним на славна личност од розови јуниори, големини XS-xxxl

Rating 
DEN 280.00

Достапност
Производот е достапен

Забавен изглед за ноќна ноќ или ден со пријателите. Фустанот на славната личност на Пинк ја носи вашата игра со тексас на едно ново ново ниво. Лесно за носење, овој опуштен фустан изгледа и се чувствува како омилени комбинезони. Спарете го со бебешки мета на еден сончев ден или желка, хулахопки и чизми кога е ладно надвор. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Modern. Должина : мини фустан; хитови над колената. Затворање : стил на пуловер; странични копчиња. Ракави : без ракави. Ockебови : Еден џеб за лепенка на градите. Карактеристики : плетенки. Деним на јуниори, не се облекува од славна личност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката