• Новак
Слим директно вклопување Jeanан со стрим

Слим директно вклопување Jeanан со стрим

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Машкиот маж на Wrangler Men Jeanvery Man заслужува пар фармерки кои се удобни, издржливи и направени да траат. За среќа, тенок директен Jeanан на Wrangler® ги проверува сите кутии. Изработено е од мешавина од памук што може да се дише со вистинска количина на истегнување и има тенок вклопување за повеќе елегантен, насочен изглед. Точно за да се формира, овие фармерки се целосно опремени со практичен дизајн кој е совршен за работа, игра или малку од двете. Тенок директно вклопување. Тенок низ седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Седи под природна половината. 5 стајлинг на џеб. 2 лажички предни џебови. 2 џебови на колкот со лопата со везови „W“. Пловечки џеб за часовници. Истегнете тексас ткаенина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката