• Новак
Посно кујна омилени спанаќ артишок лингвин замрзнат оброк оз

Посно кујна омилени спанаќ артишок лингвин замрзнат оброк оз

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Посно кујна омилени спанаќ артишок лингвин замрзнат оброк ви овозможува да уживате во вкусно влегување што е подготвено за неколку минути. Овие посно кујни влезови вклучуваат лингвински тестенини со спанаќ и артишок во кремаст сос од пармезан сирење. Замрзнатите оброци за тестенини се прават со премиум состојки за задоволување на италијанската инспирирана кујна, може да се чувствувате добро за јадење. Вечерите замрзнати спанаќ и тестенини со месо содржат 13 грама протеини. Овој удобен микробранова оброк е подготвен за неколку минути за лесна пауза за ручек на работа или брза вечера дома. Чувајте ги тестенините од посно кујна замрзнати додека не се подготвени да се подготват. Една 10 мл посно кујна фаворит Спанаќ артишок лингвин замрзнат оброк. Вечера на замрзнати тестенини преполни со квалитетни состојки и домашен вкус. Вклучува лингвински тестенини, спанаќ и артишок во кремаст сос од пармезан сирење. Нуди 13 грама протеини. Замрзнатото јадење е идеален за ручек или вечера. Ставете сад во микробранова печка и подгответе се според упатствата за пакети. Чувајте замрзнати додека не сте подготвени да уживате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката