• Новак
14К жолто злато Холи Улица Бесконечна жица за жици - жени

14К жолто злато Холи Улица Бесконечна жица за жици - жени

Rating 
DEN 3743.52

Достапност
Производот е достапен

14К жолто злато Хоули Улица Бескрајна жица од 25 мм - жени. Безвременски класик во гардероба на која било жена, нашите 14 обетки на карати, издвојуваат висок квалитет на полски, што ќе ја прободе секоја облека. Овие обетки се совршено направени за акцентирање на карактеристиките на лицето и доволно едноставни за да одат со кој било стил без да го одвлекуваат вниманието. Лесно да се отвори затворач го прави совршено затворање за брза примена и отстранување. Дел од колекцијата на улицата Холи. Без камен. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Цврсто злато. Жени (женски). Возрасни/постари/тинејџери. Без камен. Бескрајно. Обетки за обрач. Традиционално. Колекција на улица Холи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката