• Новак
Рокин Бебе прашка апстрактна сина боја, xl

Рокин Бебе прашка апстрактна сина боја, xl

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Ние го обожаваме овој фанки модерен принт и се позитивни татковци ќе го сакаат исто како и мајките. Вртевите од блуз, белите и сивите спарени назад кон црно, го прават ова вистинско дело. Двете ткаенини се изработени од мек, луксузен 100% памук. Возрадениот џеб за поштенски патент го комплетира изгледот, кој може да ги задржи вашите копчиња, паричник или неколку дополнителни пелени. Машинско миење ладно, суво суво ниско. Со секое купено прашка, Rockin 'Baby® ќе донира нова прашка на мајка на Хаити или Кенија и ќе ја едуцира за нејзината важност. Мајка на мајка. Реверзибилен. Џеб на патент. Онајд одговара на сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката