• Новак
Бесплатно склопување момчиња со долги ракави графички худи, големини 4-18

Бесплатно склопување момчиња со долги ракави графички худи, големини 4-18

Rating 
DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Loveубов, loveубов бесплатно собрание! Оваа качулка од пулвер од бесплатно склопување има забавен блок во боја на логото на ФА на задниот дел и контрастна внатрешна аспиратор… само за забава. Направена во мека мешавина од памук за голема удобност. Пар со графички графички мета со долги ракави и Тери шорцеви (продадени одделно) за изглед на моментално ладење. Само на материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со контрастна обвивка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Графичко лого печатење на грб; ребрести трим. Худи за графички печати за момчиња од бесплатно собрание.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката