• Новак
Бесплатен склоп на кратки ракави пулвер редовен врв, пакувања

Бесплатен склоп на кратки ракави пулвер редовен врв, пакувања

Rating 
DEN 591.84

Достапност
Производот е достапен

Среќен е ден! Врвот на ракавот на бесплатниот склоп на ракави е тука. Овој супер-мек француски стил Тери го одржува вашиот обичен изглед полиран, удобен и тренд. Ексклузивно на. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пријатна и мека француска ткаенина Тери. Women'sенски врвен ракав на врвот од бесплатно собрание.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката