• Новак
Мое дете на Картер Мое момче со кратки ракави и кратки облеки, 2 п.п.

Мое дете на Картер Мое момче со кратки ракави и кратки облеки, 2 п.п.

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека тој е подготвен во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е одличен додаток на неговата мала гардероба. Комплетирајте со удобна мека маичка со кратки ракави со ладни животни од сафари, плус печатени шорцеви од памучно платно за да се спарат, сите тој е подготвен да игра, ползи, дневна и да остане удобна цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. 100% памук. Врвот : кратки ракави; Симпатични печатени екран за животни од сафари. Шорцеви : покриена еластична лента за половината; печатење на сите. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката