• Новак
Без граници, јуниорите го издвоија врвот на чашата за градник

Без граници, јуниорите го издвоија врвот на чашата за градник

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Прекрасна во слоеви. Овој прекрасен нивоа на резервоарот од без граници е совршен начин да се караат пар фармерки и слатки сандали. Текстурираната ткаенина со ребра додава дополнителна димензија на овој забавен врв. Трендовски и стилски, овој врв има и прилагодливи ленти и подлога за дополнително покривање и удобност. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Мал V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со ребра; ниту едно отстранливо подлога; нивоа; наредени. Topенски нивоа на резервоарот од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката