• Новак
Без граници за разговорни маици на јуниори

Без граници за разговорни маици на јуниори

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Инјектирајте забава во вашата гардероба со оваа шармантна маица за разговор без граници. Со кутија исечена силуета и разигран разговор за разговор, оваа тренд-десно е оваа сезона што мора да ја има! Пар со вашите омилени фармерки и го имате вашиот нов омилен изглед во секунди! Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за предниот дел; печатење на сите. Разговорна маица за жени од време и Тру.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката