• Новак
Garanimals Toddler Boy Camo Top Top

Garanimals Toddler Boy Camo Top Top

Rating 
DEN 271.68

Достапност
Производот е достапен

Дајте им на своите основи засилување со овој камо резервоар за момчиња на мали деца од Гаранималс. Умно направено во супер-мек 100% памук, овој резервоар сигурно ќе биде врвен во неговата ротација! Вратот на екипажот. Без ракави. Сеопфатно камо принт. Без ознака. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Камо резервоарот за момчиња за мали деца од Гаранималс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката