• Новак
Дами Долги Ракави Патент Пуловер Врвот Еднобојна Кадифен Обичен Дуксер Половина Поштенски Дами

Дами Долги Ракави Патент Пуловер Врвот Еднобојна Кадифен Обичен Дуксер Половина Поштенски Дами

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Дами Долги Ракави Патент Пуловер Врвот Еднобојна Кадифен Обичен Дуксер Половина Патент Дамасезона : Aut, Зима. Пол : Женски. Карактеристики : Женски Џемпер Со Пуловер, Џемпер Со Кадифен Качулка, Врв Со Пуловер Со Патент. ПОГЛЕДНЕТЕ ИДЕЈА : Стилска секојдневна облека со панталони или фармерки, накит, потпетици и кул облека. Повеќе Прилики : Секојдневна работа, канцеларија, ноќно излегување, семејно излегување, секојдневна вечера, неделна вечера. Содржина на пакетот : 1 Женски Дуксер Совршено Парче За Вашата Гардероба.Лабавиот стил прави да изгледате подарежливо и може совршено да го скрие стомакот! Покрај тоа, бездушните се тренд на денешницата, и затоа овие без качулка обезбедуваат количник со висок стил додека ви дозволуваат да бидете удобни.Џемпер без качулка џемпер женски џемпер спортска облека женска женска блуза спортска јакна спортска женска спортска облека секојдневна облека Маица со долги ракави женска спортска облека лабава долга ракава лабава кошула со долги ракави лабава кошула лабава дуксер женски бездушни жени. Појавување : можете да одговарате на секаков вид палто, здолниште или фармерки. Носењето топли чизми воumn и зима, а носењето единечни чевли во пролет се попривлечни. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во вреќа за перење и ладна вода. Лежењето суво може да ја одржува вашата облека во форма. Не избелувајте. Џемпери џемпери без качулка женски џемпери женски женски џемпери без качулка женски дуксери женски дуксери плус големина женски дуксери без качулка основни дуксери основна спортска облека женски основни женски дуксери. Повод : Погоден За секојдневна, забава, работа, датум, училиште, спорт, одмор, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок за празници. Можете да одите со речиси ништо за секоја пригода. Секоја жена може лесно да ја извлече и да ја носи на едноставен начин, затоа купете ја како подарок за себе или за вашата најдобра пријателка, девојка, сопруга или семејство.Џемпер без качулка женски џемпер дуксер спортски костум женска женска кошула со долги ракави женска спортска облека облека без качулка кошула облека кошула спортска јакна без качулка женска спортска јакна со спортска јакна без качулка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката