• Новак
Семејство Божиќ Појавување Комбинезон Пижами, Самовила Светлина Печатени Семејство Облека За Спиење, Божиќ Пред Патент Ноќна Облека  

Семејство Божиќ Појавување Комбинезон Пижами, Самовила Светлина Печатени Семејство Облека За Спиење, Божиќ Пред Патент Ноќна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Линксун од Пазарот Џојбај.Семејство Божиќ Појавување Комбинезон Пижами, Самовила Светлина Печатени Семејство Облека За Спиење, Божиќ Пред Патент Ноќна Облека . Големина Графикони. Детска Големина(См/инч)ttttttt T T. 2 T t Length : t69/27.17 t Bust : t57/22.44 t Hip : t61/24.02 . 3 Tt Length : t72/28.35 t Bust : t60/23.62 t Hip : t64/25.20 . 4 Tt Length : t85/33.46 t Bust : t63/24.80 t Hip : t67/26.38 . 5tt Length : t88/34.65 t Bust : t66/25.98 t Hip : t70/27.56 . 6 Tt Length : t95/37.40 t Bust : t69/27.17 t Hip : t73/28.74 . 7 Tt Length : t103/40.55 t Bust : t72/28.35 t Hip : t76/29.92 . 8 Tt Length : t110/43.31 t Bust : t75/29.53 t Hip : t79/31.10 . 9 Tt Length : t118/46.46 t Bust : t78, 5/30, 91 t Hip : t82/32.28 . 10тt Length : t128/50.39 t Bust : t84, 5/33, 27 t Hip : t88/34.65 . tttttttt T T T T T T T T T. 3 Mt Length : t50/19.69 t Bust : t50/19.69 t Hip : t54/21.26 . 6Мдолжина : t53, 5/21, 06 t Bust : t52/20,47 t Hip : t56/22,05 . 9Мt Length : t57/22.44 t Bust : t54/21.26 t Hip : t58/22.83 . 12мл должина : t60/23.62 t Bust : t56/22.05 t Hip : t60/23.62 . 18млегина : t67/26.38 t Bust : t58/22.83 t Hip : t62/24.41 . Големина на тато(См/инч)ttttttt tt t. t t Bust : t102/40.16 tlengh : t152/59.84 t Hip : t106/41.73 . Мt Bust : t108/42.52 tlengh : t156/61.42 t Hip : t112/44.09 . Lt Bust : t114/44.88 tlengh : t160/62.99 t Hip : t118/46.46 . XLt Bust : t120/47.24 tlengh : t164/64.57 t Hip : t124/48.82 . XXLt Bust : t126/49.61 tlengh : t168/66.14 t Hip : t130/51.18 . ttttttt T T T Tlength : t144/56.69 t Bust : t92/36.22 t Hip : t101/39.76 . Мtlengh : t148/58.27 t Bust : t96/37.80 t Hip : t105/41.34 . Lt Length : t152/59.84 t Bust : t100/39.37 t Hip : t109/42.91 . XLt Length : t156/61.42 t Bust : t104/40.94 t Hip : t113/44.49 . XXLtlengh : t160/62.99 t Bust : t108/42.52 t Hip : t117/46.06 . Спецификации . Материјал : памук. Пол : мажи, жени и деца. Сезона : цела сезона. Ракав : долг ракав. Шема : самовила светлина печатени. Панталони : долго. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. . 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * комбинезон. Материјал : Оваа божиќна облека за спиење е изработена од памук кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн : Популарни семејни соодветни едноделни Пижами За Божиќ. Цртан филм и симпатични модели на самовила, долг ракав, качулка, долг и преден патент нагоре дизајн кој е многу лесен за облекување. Големина и Боја : има 4 големини за мама : С, М, Л, ХЛ, 5 големини за тато : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 9 големини за деца : 2Т, 3Т, 4Т, 5Т, 6Т, 7Т, 5Т, 9Т, 10Т, а бојата е прикажана како слики. Повод : Погоден За посета на куќа за пријатели секојдневно семејно појавување на домашна облека, облека, особено совршена За семејна забава На Божиќниот фестивал, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци. Содржина на пакетот : 1 * комбинезон. Соодветни празнични семејни пижами. Влезете во најголемиот тренд на празниците. Класичните Божиќни и соодветни врвови со долги ракави ги прават ОВИЕ ПЈ совршени за Божиќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката