• Новак
Нежен и Вистински Рецепт За Лосос И Сладок Компир Сува Храна За Мачки, лб торба

Нежен и Вистински Рецепт За Лосос И Сладок Компир Сува Храна За Мачки, лб торба

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Започнуваме СО М-р сертифициран диви фатени лосос како #1 состојка. Нашите рецепти се направени со прецизна мешавина од природни состојки, антиоксиданси, витамини и минерали помешани за оптимална исхрана. Нема пченка, пченица или соја во нашите рецепти. Дополнително, во нашата премиум храна за мачки не се вклучени вештачки конзерванси, бои или вкусови. Создадена од нашите нутриционисти за храна за миленичиња, Нежен И Вистинскиот Рецепт за лосос И Сладок Компир храната за мачки е формулирана специјално за сите раси на мачки во текот на сите животни фази. # 1 состојка е дивиот фатен Лосос. М-р Сертифициран Лосос. Без Жито. Нема живина. Балансирана формула за сите животни фази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката