• Новак
Автомобили - Дизни Автомобили Мигел Камино

Автомобили - Дизни Автомобили Мигел Камино

Rating 
DEN 180.64

Достапност
Производот е достапен

Автомобили 2 Пит Стоп Фрлачи Мигел Камино : Инспириран од новиот хит Дизни/пиксар филм, Автомобили 2. Трка и " полнење гориво " вашиот омилен тркач, Мигел Камино исто како и во анимираниот филм Дизни/Пиксар, Автомобили 2. Секој сет вклучува еден автентично стилизиран автомобил со карактер и реален фрлач на пит-стоп со рака што достигнува надолу за да го наполни резервоарот за гас пред да го испрати автомобилот со брзо возење до победата преку целта! Децата ќе сакаат повторно да ги прикажуваат своите омилени сцени од филмот Со Фрлачите На Автомобили 2 Пит-Стоп. Собери ги сите! Секој Фрлач На Пит-Стоп се продава одделно. Инспириран од новиот хит Дизни/пиксар филм, Автомобили 2. Трка и гориво вашите омилени Автомобили 2 тркач исто како и во филмот. Вклучува еден автентично стилизиран автомобил со карактер и реален фрлач на пит-стоп. Децата ќе сакаат повторно да ги прикажуваат своите омилени сцени од филмот. Соберат сите ваши омилени Автомобили 2 Пит Стоп Фрлачи!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката