• Новак
Акварел Хартија Клипови И Полкадоти Розова Врата Мат

Акварел Хартија Клипови И Полкадоти Розова Врата Мат

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства BB7543 JMAT Акварел Хартија Клипови И Polkadots Розова Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "l x 24" W, Добредојде на вашето семејство и пријатели со Ова Уметничко дело мат во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката