• Новак
Момени 7 ' 9.5 ' Тексас Кариран Тепих На Отворено

Момени 7 ' 9.5 ' Тексас Кариран Тепих На Отворено

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Овој елегантен внатрешен/надворешен тепих за сите временски услови нуди се што ви треба за да ја завршите крајната надворешна просторија. Повторувачките ленти, дијаманти, решетки и arбески форми се среќаваат со наутички икони како јажиња, сидра и бранови, додавајќи луксузен слој на сите внатрешни и надворешни простори за живеење, вклучувајќи дворови, тремови и палуби за базени. Издржливата конструкција со моќност обезбедува секоја декоративна покривка на подот убаво да преминува од сезона во сезона, додека живописната палета на бои и трајните полипропиленски влакна нудат бескрајни можности за дизајн во затворени простории и на отворено. НАПРАВЕНО ДА ТРАЕ : Сонце и отпорно на избледување и лесно се чисти со сапун и вода. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од 100% полипропилен за леснотија на нега и долговечност. КУП СО НИЗОК ПРОФИЛ : конструкција со рамно ткаење со Низок профил на 0,31 инчи за издржлива и трајна употреба. НЕСПОРЕДЛИВ ДИЗАЈН : Деталните обрасци и удобните површини го прават овој килим совршен за многу поставки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката