• Новак
Обичен Цврст Резервоар За Вратот Без Ракави Јорговано Виолетови Породилни Фустани

Обичен Цврст Резервоар За Вратот Без Ракави Јорговано Виолетови Породилни Фустани

Rating 
DEN 266.40

Достапност
Производот е достапен

Обичен Обичен Резервоар За Вратот Без Ракави Јоргована Виолетова Породилни Фустани С (4) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Јоргована Виолетова Лежерна Обична Резервоарка За Мајчинство Фустани За Мајчинство Облека За Мајчинство Фустан За Мајчинство Големина И Вклопување(инч)ГОЛЕМИНА НА биста На Рамената Големина На Половината Должина На Колкот 4 С 30,7 12 29,1 35,6 33,6 36,6 37,4 12,6 37 12,6 35,4 37.2 39.8 14 Xxl 39.4 12.8 37.8 37.8 42.1 забелешка : Ве молиме Внимателно ПРОВЕРЕТЕ Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Јоргована Виолетова Обична Цврста Лажичка Резервоар За Вратот Без Ракави Породилни Фустани С (4). Кратки Цврсти Породилни Фустани Без Ракави средно Истегнување јоргована Виолетова S_USA големина (4). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Јоргована Виолетова. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : Лажичка Вратот. Детали : Ребро-Плете. Тип : Резервоарот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Природна. Облик На Полите : Молив. Должина : Кратко. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Карактеристики : Мека. Ткаенина : Средно Истегнување. Материјал : Плетена Ткаенина. Состав : 9% Еластан. Упатства за нега : Машинско перење. немојте да се исушите. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката