• Новак
Спортска Безжична Подлога Средна Поддршка Јога Теретана Трчање Тренингот Блузи Тренингот Спиење Патување Минимизатор Градници За Жени Целосна Покриеност Дозвол?

Спортска Безжична Подлога Средна Поддршка Јога Теретана Трчање Тренингот Блузи Тренингот Спиење Патување Минимизатор Градници

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Изработен е од висококвалитетен материјал кој е доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Стиловите се спортски градници, градници без прерамки, градници за нега, лепливи градници и градници за склекови итн. Овој градник е многу кул за носење, со нов изглед, уникатен дизајн и тесен дизајн кој ја одразува удобноста. Модерните обрасци и елементи на градниците ја одразуваат вашата уникатна визија. Совршен за фитнес, вежбање, јога, слободно време, роденден, состаноци, танцови перформанси, забава, работа, дома итн. Погоден за сите сезони и сите временски услови, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Тијанек Женски Градници За Жени, Жени Едноделни Спортски Јога Без трага Беспрекорна Долна Облека За Спиење Градник. Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени, Дами, Женска Сезона : Сите Сезони Стил : Секојдневен; Удобен; Мода; Фит; Тип На Секси Шема : Еднобојна, Печатена, Карирана, Шарена Боја : како што е прикажано на сликата, различен избор (По Избор) Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Материјал : Полиестер, Памук, Најлон, Должина На Шифон : Како што Е прикажано На Сликата Одговара : Одговара тура до големина Прилики : Секојдневен, Спортски, Патување, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми Како Да Се Мие : Машинско Перење; Ладно Миење Раце; Закачете Или Исушете Го Линијата Што Ќе Добиете : 1x Женски Градник . Големина Табела : Големина : С Големина : Мал Чаша : 70АБ-75АБ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-80см/31.50" Обликувана Лента : 27см/10.63"Големина : М Големина : Средна Чаша : 75Б-80Б САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80-90см/35.43" Бенд За Обликување : 28см/11.02"Големина : L Големина : Голема ЧАША : 80 C-85 C САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 биста : 90-100cm/39.37" shapewear бенд : 29cm/11.42"Големина : Xl Големина : X-ГОЛЕМА ЧАША : 85 D-90 D САД : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 100-110cm/43.31" Бенд За Обликување : 30см/11.81".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката