• Новак
Царинење Соларни Огради Светла, ПРЕДВОДЕНИ Соларни Ѕидни Светла, ОТВОРЕНО IP65, Надворешни Ѕидни Светилки За Градина Во Дворот Гаража И Патва

Царинење Соларни Огради Светла, ПРЕДВОДЕНИ Соларни Ѕидни Светла, ОТВОРЕНО IP65, Надворешни Ѕидни Светилки За Градина Во Дворот

Rating 
DEN 639.84

Достапност
Производот е достапен

2 парчиња Соларни Огради Светла,ПРЕДВОДЕНИ Соларни Ѕидни Светла,ОТВОРЕНО IP65, Надворешни Ѕидни Светилки За Градинарска Гаража Во Дворот И Патека Карактеристика : Материјал : ABSColor : големина На Бел Производ : 27x10x2, 9cm/10, 6x3, 94x1, 15inpacking големина : 28, 2x6, 7x10, 7cm/11x2, 63x4, 21net тежина : 413g/0.91 Lbgros Тежина : 450g/0.99 LB работен Напон : 1.2 Vbattery Капацитет : 600mahlighting Време : 6-8 Часа (целосна моќност држава) одделение : ipx65 опис : q соларен панел напојува q соларниот панел на соларните светла на балконот може да трае само околу 5-6 часа за целосно полнење во сончев ден и може да работи околу 6-8 часа ноќе. Не грижете се за вклучување и исклучување на светлото. Ќе се вклучи автоматски во самрак и ќе се исклучи во зори.Quild И отпорен на абење ја гарантира издржливоста на производот. Ип65 рејтинг соларните ѕидни светла остануваат добро на своето место, обезбедуваат подолг животен век во сите временски услови како што се снегот и времето на дожд.€Модерен Дизајн Q : Лесно се поставува како надворешно осветлување или безбедносен ѕид над влезната врата. Совршен за вашата патека, базен или вила. Одлично за надворешна употреба.●ПОДОБРЕТЕ ГО ИЗГЛЕДОТ на ВАШИОТ ДОМ ● Модерната Надворешна Ѕидна Скала рамномерно ќе ја распредели светлината и нагоре и надолу. Осветлете ја вашата патека, трем, двор, Внатрешен Двор или декор за градина во базен.●Лесна инсталација●Производот вклучува завртки, нема збунувачки жици, лесна инсталација, направена за помалку од една минута.Ве молиме исклучете го јазичето за задна изолација пред употреба. Содржина на пакетот : 2x светла за соларна Ограда led светла; led светла за спална соба; ноќно светло; прстенесто светло; соларни светла за надвор; светилки; светилки; светилки за спална соба; столни ламби. Украси за ноќта на вештерките; Есенски Украси За Дома; Есенски Декор; Домашен Декор; Ѕиден Декор; Божиќни Украси. Материјал : Невкусен, нетоксичен, отпорен на прашина, издржлив, непропустлив и лесен за чистење. Повод : Дома; Градина; Надвор. Најдобра Услуга : Изработка на висококвалитетни производи и ентузијазам за секој клиент се нашите најголеми цели. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го Нашиот Тим за Поддршка на Клиенти. Нашиот тим секогаш одговара во рок од 24 часа и се справува СО ТОА ПОБРЗО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката