• Новак
Сунѓери За Чистење Кујна Сунѓер За Чистење Без Гребење Чисти Цртано Печатење Компресирано Дрво Пулпа Сунѓер Избришете Ја Четката За Чистење Деконтаминација

Сунѓери За Чистење Кујна Сунѓер За Чистење Без Гребење Чисти Цртано Печатење Компресирано Дрво Пулпа Сунѓер Избришете Ја Четката

Rating 
DEN 64.64

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Неткаен материјал. Големина : прикажано Овој Неверојатен Компримиран сунѓер "картичка" Е За Деца. Децата Исто Така Можат Да Гледаат Како Компримираниот Сунѓер Се Шири По Хидратацијата И Развива Интерес За Задолженија. Пренослив И Еднократно, По Секоја Употреба, Исцедете, Исушете Го Воздухот И Користете Повторно,. Може Да Се Мие Со Вода, Без Лепливо Масло, Без Деформација, Без Згура. Добар Избор За Вашиот Дом, Исто Така Убав Подарок За Вашиот Пријател. Лесен За Употреба, Лесно И Брзо Тријте Ги Дамките Од Тенџерето, Многу Корисно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката