• Новак
Анри Џокихарџу Бафало Сабји Непотпишана Сина Џерси Уметничка Фотографија

Анри Џокихарџу Бафало Сабји Непотпишана Сина Џерси Уметничка Фотографија

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа оригинална фотографија го доловува Анри Јокихарџу во акција. Официјално е лиценциран од Националната Хокеарска Лига. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Фанатици Автентични. Официјално лиценциран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката